Aftermovie Baandomein conferentie 2022 “Samen verbinden, samen recruiten”

Nieuws

En dan is het al weer voorbij. De conferentie van Baandomein.

“If things seem under control, you’re not going fast enough” – Robert Doornbos

En zo is het helemaal.

Het was een inspirerende ochtend onder de inspirerende leiding van Maurice van der Linden.  Eerst een presentatie van Robert Doornbos over de formule 1. En met daarin lessen voor ons en onze organisaties. Data analyse, informatie intelligence, talentontwikkeling en teamwork dragen bij aan het succes van een individu maar bovenal dragen talentontwikkeling, samenwerking, besluitvorming bij aan een innoverende duurzame organisatie.

Daarna een discussie met 4 beslissers op de arbeidsmarkt, Anja Pijls, Judith Bühler , Manuel Stoffels en Jos Crijns.


Conclusie: we hebben met elkaar flink wat werk te doen om de arbeidsmarkt vitaal te houden.

Dit werd onderschreven door de presentatie van Eric van Megen van Randstad die ons meenam in de gegevens van het Employer Branding Onderzoek.
En er werd weer volop genetwerkt! Zo fijn dat dat weer kan.

Zoals gezegd: ik kom graag koffiedrinken om nader kennis te maken met de organisaties die nog niet zijn aangesloten bij Baandomein. Dan zijn jullie er de volgende bijeenkomst ook weer allemaal bij!